Stockholms Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för 3-manna DM 2012-2013

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till 3-manna DM 2012-2013:


Namn

Klubb

Klass

Start
Agneta Lundgren B-K Eva Dam Lördagen den 5 januari 10:00
Agneta Lundgren B-K Eva Dam Finalspel Damer
Agneta Lundgren B-K Eva Dam Finalspel Damer Spelschema
Allan Sennevall BK Ax Herr Onsdagen den 12 december 19:30
Allan Sennevall BK Ax Herr Semifinal Herrar
Amanda Andersson BS Friska Viljor Dam Torsdagen den 3 januari 20:15
Amanda Andersson BS Friska Viljor Dam Finalspel Damer
Amanda Andersson BS Friska Viljor Dam Finalspel Damer Spelschema
Amanda Andersson BS Friska Viljor Dam Finalspel Damer Särspel om 2:a plats
Anders Holm Sollentuna BwK Herr Måndagen den 17 december 20:15
Anders Karlsson Sigma BK Herr Lördagen den 5 januari 10:00
Anders Lindblad Sollentuna BwK Herr Måndagen den 17 december 20:15
Anders Nordell Pin Club Herr Söndagen den 30 december 10:00
Anders Norrvik Sundbybergs IK Herr Söndagen den 6 januari 10:00
Anders Syrén BK Scott Herr Lördagen den 5 januari 10:00
Anders Österberg BK Trol Herr Torsdagen den 3 januari 20:15
Andreas Ekhamre Hammarby IF BF Herr Onsdagen den 12 december 19:30
Andreas Ekhamre Hammarby IF BF Herr Semifinal Herrar
Andreas Holm BK Ax Herr Torsdagen den 3 januari 20:15
Andreas Holm BK Ax Herr Semifinal Herrar
Andreas Holm BK Ax Herr Finalspel Herrar
Andreas Holm BK Ax Herr Finalspel Herrar Spelschema
Andreas Hybertsen Sollentuna BwK Herr Måndagen den 17 december 20:15
Anita Lundell BK Scott Dam Lördagen den 5 januari 10:00
Ann-Ki Larsson Carlsson Hammarby IF BF Dam Lördagen den 5 januari 10:00
Ann-Ki Larsson Carlsson Hammarby IF BF Dam Finalspel Damer
Ann-Ki Larsson Carlsson Hammarby IF BF Dam Finalspel Damer Spelschema
Anneli Dahlgren Sollentuna BwK Dam Måndagen den 17 december 20:15
Annelie Kanold Sundbybergs IK Dam Lördagen den 5 januari 13:00
Annette Hofvander Sollentuna BwK Dam Måndagen den 17 december 20:15
Annica Elfgren Hellas BK Dam Söndagen den 30 december 10:00
Annica Elfgren Hellas BK Dam Finalspel Damer
Annica Elfgren Hellas BK Dam Finalspel Damer Spelschema
Annica Elfgren Hellas BK Dam Finalspel Damer Särspel om 2:a plats
Annika Grönvall BK Mistral Dam Måndagen den 17 december 20:15
Annika Kilander BK Prime Sthlm Dam Lördagen den 5 januari 13:00
Bengt Andersson Turebergs BwK Herr Torsdagen den 3 januari 20:15
Björn Ejderling Hammarby IF BF Herr Lördagen den 29 december 11:00
Björn Rehnfeldt Turebergs IF (n) Herr Torsdagen den 3 januari 20:15
Bo Rosell BK Amiki Herr Söndagen den 30 december 10:00
Bo Östlund BK Wictoria (n) Herr Söndagen den 6 januari 10:00
Börje Salmén Aftonbladets IK Herr Söndagen den 30 december 10:00
Caroline Innergård Hammarby IF BF Dam Lördagen den 5 januari 10:00
Caroline Innergård Hammarby IF BF Dam Finalspel Damer
Caroline Innergård Hammarby IF BF Dam Finalspel Damer Spelschema
Caroline Lagerlöf B-K Eva Dam Torsdagen den 3 januari 20:15
Caroline Lagerlöf B-K Eva Dam Finalspel Damer
Caroline Lagerlöf B-K Eva Dam Finalspel Damer Spelschema
Caroline Lagerlöf B-K Eva Dam Finalspel Damer Särspel om 2:a plats
Christel Kindblom BS 23 Dam Söndagen den 30 december 10:00
Christel Kindblom BS 23 Dam Finalspel Damer
Christel Kindblom BS 23 Dam Finalspel Damer Spelschema
Christel Kindblom BS 23 Dam Finalspel Damer Särspel om 2:a plats
Christer Eklund BK Amiki Herr Lördagen den 29 december 11:00
Christer Hörngren Hammarby IF BF Herr Torsdagen den 3 januari 20:15
Christer Hörngren Hammarby IF BF Herr Finalspel Herrar
Christer Hörngren Hammarby IF BF Herr Finalspel Herrar Spelschema
Christer Hörngren Hammarby IF BF Herr Finalspel Herrar Särspel om mästartiteln
Christer Jansson Turebergs IF (n) Herr Måndagen den 17 december 20:15
Christer Rylander Aftonbladets IK Herr Söndagen den 30 december 10:00
Christer Wiberg BK Wictoria (n) Herr Söndagen den 6 januari 10:00
Christer Åhlin BK Ax Herr Torsdagen den 3 januari 20:15
Christer Åhlin BK Ax Herr Semifinal Herrar
Christer Åhlin BK Ax Herr Finalspel Herrar
Christer Åhlin BK Ax Herr Finalspel Herrar Spelschema
Christian Björkefors BK Granen Herr Torsdagen den 3 januari 20:15
Christian Thorén BK Ax Herr Onsdagen den 12 december 19:30
Christian Thorén BK Ax Herr Finalspel Herrar
Christian Thorén BK Ax Herr Finalspel Herrar Spelschema
Christopher Eklund Stureby BK Herr Lördagen den 29 december 11:00
Christopher Lehmus BK Nobel Herr Söndagen den 30 december 10:00
Christopher Öberg SK Nova Herr Lördagen den 5 januari 10:00
Claes Parmland Matteus-Pojkarna BK Herr Söndagen den 30 december 10:00
Claes Wagelin Gauffin NBC Gullmarsplan BC Herr Måndagen den 17 december 20:15
Claes Wagelin Gauffin NBC Gullmarsplan BC Herr Semifinal Herrar
Cornell Gassner Hammarby IF BF Herr Lördagen den 29 december 11:00
Cristopher Nybom Åkeshovs BK Herr Lördagen den 29 december 11:00
Dan Ahlquist BK Trol Herr Torsdagen den 3 januari 20:15
Dan Ulfsson Matteus-Pojkarna BK Herr Söndagen den 30 december 10:00
Daniel De Frutos Sundbybergs IK Herr Söndagen den 6 januari 10:00
Daniel Sveholm BK Ax Herr Onsdagen den 12 december 19:30
Daniel Sveholm BK Ax Herr Finalspel Herrar
Daniel Sveholm BK Ax Herr Finalspel Herrar Spelschema
David Björkman BK Scott Herr Lördagen den 5 januari 10:00
Dennis Andersson Matteus-Pojkarna BK Herr Måndagen den 17 december 20:15
Dennis Andersson Matteus-Pojkarna BK Herr Semifinal Herrar
Dennis Andersson Matteus-Pojkarna BK Herr Finalspel Herrar
Dennis Andersson Matteus-Pojkarna BK Herr Finalspel Herrar Spelschema
Dennis Eklund Stureby BK Herr Torsdagen den 3 januari 20:15
Dennis Eklund Stureby BK Herr Semifinal Herrar
Dimitris Savvakis BK Raa Herr Lördagen den 5 januari 13:00
Emma Frögren BK Scott Dam Lördagen den 5 januari 10:00
Emma Löfström Stureby BK Dam Söndagen den 30 december 10:00
Emma Löfström Stureby BK Dam Finalspel Damer
Emma Löfström Stureby BK Dam Finalspel Damer Spelschema
Emma Löfström Stureby BK Dam Finalspel Damer Särspel om 2:a plats
Erik Andersin Stureby BK Herr Torsdagen den 3 januari 20:15
Erik Andersin Stureby BK Herr Semifinal Herrar
Eva Sandgren Hellas BK Dam Söndagen den 30 december 10:00
Eva Sandgren Hellas BK Dam Finalspel Damer
Eva Sandgren Hellas BK Dam Finalspel Damer Spelschema
Eva Sandgren Hellas BK Dam Finalspel Damer Särspel om 2:a plats
Eva Tholf B-K Eva Dam Torsdagen den 3 januari 20:15
Eva Tholf B-K Eva Dam Finalspel Damer
Eva Tholf B-K Eva Dam Finalspel Damer Spelschema
Evelina Andersin B-K Eva Dam Torsdagen den 3 januari 20:15
Evelina Andersin B-K Eva Dam Finalspel Damer
Evelina Andersin B-K Eva Dam Finalspel Damer Spelschema
Evelina Andersin B-K Eva Dam Finalspel Damer Särspel om 2:a plats
Fanny Lindahl BajenFans BF Dam Lördagen den 5 januari 13:00
Fanny Lindahl BajenFans BF Dam Finalspel Damer
Fanny Lindahl BajenFans BF Dam Finalspel Damer Spelschema
Fredrik Berg Sigma BK Herr Torsdagen den 3 januari 20:15
Fredrik Berg Sigma BK Herr Finalspel Herrar
Fredrik Berg Sigma BK Herr Finalspel Herrar Spelschema
Fredrik Bäckström Hammarby IF BF Herr Måndagen den 17 december 20:15
Fredrik Bäckström Hammarby IF BF Herr Semifinal Herrar
Fredrik Bäckström Hammarby IF BF Herr Finalspel Herrar
Fredrik Bäckström Hammarby IF BF Herr Finalspel Herrar Spelschema
Fredrik Lindman BK Runan Herr Måndagen den 17 december 20:15
Fredrik Rodeblad Turebergs IF (n) Herr Måndagen den 17 december 20:15
Gunnar Augustsson Hammarby IF BF Herr Söndagen den 30 december 10:00
Göran Brusewitz SK Nova Herr Måndagen den 17 december 20:15
Hans Fredén BK Amiki Herr Lördagen den 29 december 11:00
Hans Lönnerstam AIK Herr Lördagen den 5 januari 10:00
Hans Modh BK Raa Herr Lördagen den 5 januari 13:00
Hans Sjöberg SK Nova Herr Måndagen den 17 december 20:15
Håkan Hellsing BK Ax Herr Måndagen den 17 december 20:15
Ian Robinson AIK Herr Söndagen den 30 december 10:00
Ian Robinson AIK Herr Semifinal Herrar
Ian Robinson AIK Herr Finalspel Herrar
Ian Robinson AIK Herr Finalspel Herrar Spelschema
Jens Simonsen BK Ax Herr Söndagen den 30 december 10:00
Jens Simonsen BK Ax Herr Semifinal Herrar
Jens Simonsen BK Ax Herr Finalspel Herrar
Jens Simonsen BK Ax Herr Finalspel Herrar Spelschema
Jerry Mattisson SK Nova Herr Måndagen den 17 december 20:15
Jessica Parenmark AIK Dam Lördagen den 5 januari 13:00
Jessica Parenmark AIK Dam Finalspel Damer
Jessica Parenmark AIK Dam Finalspel Damer Spelschema
Jessica Örnberg Sundbybergs IK Dam Lördagen den 5 januari 13:00
Jimmy Bengtson Matteus-Pojkarna BK Herr Onsdagen den 12 december 19:30
Jimmy Bengtson Matteus-Pojkarna BK Herr Semifinal Herrar
Johan Brunsberg Team Enköping BK Herr Onsdagen den 12 december 19:30
Johan Brunsberg Team Enköping BK Herr Semifinal Herrar
Johan Dahl Älvsjöhook BK Herr Onsdagen den 12 december 19:30
Johan Lindman BK Runan Herr Lördagen den 29 december 11:00
Johanna Granholm BK Rudbeck Dam Måndagen den 3 december 20:15
Jonas Karlsson Sigma BK Herr Lördagen den 29 december 11:00
Josefin Hedén Sundbybergs IK Dam Torsdagen den 3 januari 20:15
Josefin Hedén Sundbybergs IK Dam Finalspel Damer
Josefin Hedén Sundbybergs IK Dam Finalspel Damer Spelschema
Joy Ekengren B-K Eva Dam Lördagen den 5 januari 10:00
Joy Ekengren B-K Eva Dam Finalspel Damer
Joy Ekengren B-K Eva Dam Finalspel Damer Spelschema
Jörgen Plantin BK Taggen Herr Måndagen den 17 december 20:15
Jörgen Samuelsson Aftonbladets IK Herr Torsdagen den 3 januari 20:15
Kaj Rannikko BK Scott Herr Lördagen den 5 januari 10:00
Kamilla Christensen Sundbybergs IK Dam Måndagen den 17 december 20:15
Karl-Johan Mattsson Hammarby IF BF Herr Lördagen den 5 januari 10:00
Katrin Fahlström Hammarby IF BF Dam Lördagen den 5 januari 10:00
Katrin Fahlström Hammarby IF BF Dam Finalspel Damer
Katrin Fahlström Hammarby IF BF Dam Finalspel Damer Spelschema
Kim Johannesson Sollentuna BwK Herr Torsdagen den 3 januari 20:15
Kim Jonasson Stureby BK Herr Lördagen den 29 december 11:00
Kjell Andersson Aftonbladets IK Herr Onsdagen den 12 december 19:30
Kjell Pettersson Matteus-Pojkarna BK Herr Söndagen den 30 december 10:00
Kjell Scherman Värtans IK Herr Lördagen den 5 januari 10:00
Kristoffer Granath Älvsjöhook BK Herr Onsdagen den 12 december 19:30
Lars Englund Stureby BK Herr Finalspel Herrar
Lars Englund Stureby BK Herr Finalspel Herrar Spelschema
Lars Höglin BK Bågen Herr Söndagen den 30 december 10:00
Lars Jidler BK Wictoria (n) Herr Söndagen den 6 januari 10:00
Leif Eklund BK Amiki Herr Lördagen den 29 december 11:00
Leif Sjöberg Hammarby IF BF Herr Torsdagen den 3 januari 20:15
Leif Sjöberg Hammarby IF BF Herr Finalspel Herrar
Leif Sjöberg Hammarby IF BF Herr Finalspel Herrar Spelschema
Leif Sjöberg Hammarby IF BF Herr Finalspel Herrar Särspel om mästartiteln
Leif Sundström AIK Herr Söndagen den 30 december 10:00
Lena Hagman BK Scott Dam Lördagen den 5 januari 10:00
Lena Sulkanen B-K Eva Dam Torsdagen den 3 januari 20:15
Lena Sulkanen B-K Eva Dam Finalspel Damer
Lena Sulkanen B-K Eva Dam Finalspel Damer Spelschema
Lena Sulkanen B-K Eva Dam Finalspel Damer Särspel om 2:a plats
Lena Thurn AIK Dam Lördagen den 5 januari 13:00
Lena Thurn AIK Dam Finalspel Damer
Lena Thurn AIK Dam Finalspel Damer Spelschema
Leo Greverius BK Mjölby Bowling Herr Lördagen den 5 januari 13:00
Linda Karlsson AIK Dam Finalspel Damer
Linda Karlsson AIK Dam Finalspel Damer Spelschema
Linn Alerius Hammarby IF BF Dam Lördagen den 5 januari 10:00
Linn Alerius Hammarby IF BF Dam Finalspel Damer
Linn Alerius Hammarby IF BF Dam Finalspel Damer Spelschema
Liz Larsson B-K Eva Dam Lördagen den 5 januari 10:00
Liz Larsson B-K Eva Dam Finalspel Damer
Liz Larsson B-K Eva Dam Finalspel Damer Spelschema
Magnus Hjert BK Scott Herr Lördagen den 5 januari 10:00
Magnus Johnson Jr Team Pergamon BC Herr Onsdagen den 12 december 19:30
Magnus Johnson Jr Team Pergamon BC Herr Semifinal Herrar
Magnus Lütz BK Runan Herr Söndagen den 30 december 10:00
Magnus Lütz BK Runan Herr Semifinal Herrar
Magnus Lütz BK Runan Herr Finalspel Herrar
Magnus Lütz BK Runan Herr Finalspel Herrar Spelschema
Malin Brodin Sundbybergs IK Dam Lördagen den 5 januari 13:00
Malin Brodin Sundbybergs IK Dam Finalspel Damer
Malin Brodin Sundbybergs IK Dam Finalspel Damer Spelschema
Malin Svensson AIK Dam Lördagen den 5 januari 13:00
Malin Svensson AIK Dam Finalspel Damer
Malin Svensson AIK Dam Finalspel Damer Spelschema
Marcus Billskär Hammarby IF BF Herr Måndagen den 17 december 20:15
Marcus Billskär Hammarby IF BF Herr Semifinal Herrar
Marcus Billskär Hammarby IF BF Herr Finalspel Herrar
Marcus Billskär Hammarby IF BF Herr Finalspel Herrar Spelschema
Marcus Lindskog Rigel BK/BENAB Herr Lördagen den 5 januari 10:00
Marcus Tidbeck Stureby BK Herr Torsdagen den 3 januari 20:15
Marcus Tidbeck Stureby BK Herr Finalspel Herrar
Marcus Tidbeck Stureby BK Herr Finalspel Herrar Spelschema
Marcus Tidbeck Stureby BK Herr Finalspel Herrar Särspel om mästartiteln
Marie Lindberg BK Mistral Dam Måndagen den 17 december 20:15
Mark Westphal BajenFans BF Herr Torsdagen den 3 januari 20:15
Markus Engberg Turebergs BwK Herr Torsdagen den 3 januari 20:15
Martin Wallin BK Runan Herr Torsdagen den 3 januari 20:15
Martin Wallin BK Runan Herr Finalspel Herrar
Martin Wallin BK Runan Herr Finalspel Herrar Spelschema
Mats Enström BajenFans BF Herr Torsdagen den 3 januari 20:15
Mattias Bernhardsson BK Trol Herr Torsdagen den 3 januari 20:15
Mattias Bernhardsson BK Trol Herr Finalspel Herrar
Mattias Bernhardsson BK Trol Herr Finalspel Herrar Spelschema
Mattias Bernhardsson BK Trol Herr Finalspel Herrar Särspel om mästartiteln
Max Ornered Stureby BK Herr Torsdagen den 3 januari 20:15
Max Ornered Stureby BK Herr Finalspel Herrar
Max Ornered Stureby BK Herr Finalspel Herrar Spelschema
Max Ornered Stureby BK Herr Finalspel Herrar Särspel om mästartiteln
Mia Hybertz Hammarby IF BF Dam Lördagen den 5 januari 10:00
Mia Hybertz Hammarby IF BF Dam Finalspel Damer
Mia Hybertz Hammarby IF BF Dam Finalspel Damer Spelschema
Michael Johansson BK Ax Herr Onsdagen den 12 december 19:30
Michael Johansson BK Ax Herr Finalspel Herrar
Michael Johansson BK Ax Herr Finalspel Herrar Spelschema
Michael Mothander BK Trol Herr Torsdagen den 3 januari 20:15
Mikael Boström Sigma BK Herr Lördagen den 5 januari 13:00
Mikael Collinge Vendelsö BK Herr Lördagen den 29 december 11:00
Mikael Gibbemark DN-Expressens IF Herr Söndagen den 6 januari 10:00
Mikael Kanold Sundbybergs IK Herr Onsdagen den 12 december 19:30
Mikael Kanold Sundbybergs IK Herr Semifinal Herrar
Mikael Söderquist BajenFans BF Herr Lördagen den 5 januari 10:00
Mikail Andersson Matteus-Pojkarna BK Herr Måndagen den 17 december 20:15
Mikail Andersson Matteus-Pojkarna BK Herr Semifinal Herrar
Mikail Andersson Matteus-Pojkarna BK Herr Finalspel Herrar
Mikail Andersson Matteus-Pojkarna BK Herr Finalspel Herrar Spelschema
Natalie Orrego Sollentuna BwK Dam Måndagen den 3 december 20:15
Nathalie Asklund AIK Dam Lördagen den 5 januari 13:00
Nathalie Asklund AIK Dam Finalspel Damer
Nathalie Asklund AIK Dam Finalspel Damer Spelschema
Niclas Nedermo BK Ax Herr Lördagen den 29 december 11:00
Niklas Johansson BK Trol Herr Lördagen den 5 januari 10:00
Ove Kvist BK Scott Herr Lördagen den 5 januari 10:00
Pasi E. Luiro AIK Herr Söndagen den 30 december 10:00
Patrik Lindquist BK Raa Herr Lördagen den 5 januari 13:00
Pelle Lundberg SK Nova Herr Lördagen den 5 januari 10:00
Per-Arne Stjärnström AIK Herr Måndagen den 17 december 20:15
Per-Arne Stjärnström AIK Herr Semifinal Herrar
Pernilla Arvidsson Sundbybergs IK Dam Torsdagen den 3 januari 20:15
Pernilla Arvidsson Sundbybergs IK Dam Finalspel Damer
Pernilla Arvidsson Sundbybergs IK Dam Finalspel Damer Spelschema
Peter Andersson Sundbybergs IK Herr Lördagen den 29 december 11:00
Peter Dannfeldt BK Amiki Herr Måndagen den 17 december 20:15
Peter Dannfeldt BK Amiki Herr Semifinal Herrar
Peter Dannfeldt BK Amiki Herr Finalspel Herrar
Peter Dannfeldt BK Amiki Herr Finalspel Herrar Spelschema
Peter Lidholm Turebergs BwK Herr Måndagen den 17 december 20:15
Peter Sandberg BK Norden Herr Måndagen den 17 december 20:15
Peter Sandberg BK Norden Herr Semifinal Herrar
Peter Sandberg BK Norden Herr Finalspel Herrar
Peter Sandberg BK Norden Herr Finalspel Herrar Spelschema
Raymond Forsberg AIK Herr Lördagen den 29 december 11:00
Rickard Lindström BK Scott Herr Lördagen den 5 januari 10:00
Ricky Rundberg SK Nova Herr Lördagen den 5 januari 10:00
Robert Andersson AIK Herr Lördagen den 5 januari 10:00
Robert Blom BajenFans BF Herr Lördagen den 29 december 11:00
Robert Collin Turebergs BwK Herr Torsdagen den 3 januari 20:15
Robert Myrén BK Ax Herr Torsdagen den 3 januari 20:15
Robert Myrén BK Ax Herr Finalspel Herrar
Robert Myrén BK Ax Herr Finalspel Herrar Spelschema
Robert Wikman Hammarby IF BF Herr Lördagen den 5 januari 10:00
Robin Holm BK Ax Herr Torsdagen den 3 januari 20:15
Robin Holm BK Ax Herr Semifinal Herrar
Robin Holm BK Ax Herr Finalspel Herrar
Robin Holm BK Ax Herr Finalspel Herrar Spelschema
Roger Holm AIK Herr Söndagen den 30 december 10:00
Roger Holm AIK Herr Semifinal Herrar
Roger Holm AIK Herr Finalspel Herrar
Roger Holm AIK Herr Finalspel Herrar Spelschema
Roland Ström Älvsjöhook BK Herr Onsdagen den 12 december 19:30
Sandra Arestav B-K Eva Dam Lördagen den 5 januari 10:00
Sandra Arestav B-K Eva Dam Finalspel Damer
Sandra Arestav B-K Eva Dam Finalspel Damer Spelschema
Sanna Tetri Sundbybergs IK Dam Måndagen den 3 december 20:15
Sebastian Graveleij Sundbybergs IK Herr Lördagen den 5 januari 13:00
Stefan Löfström Vendelsö BK Herr Torsdagen den 3 januari 20:15
Stefan Löfström Vendelsö BK Herr Finalspel Herrar
Stefan Löfström Vendelsö BK Herr Finalspel Herrar Spelschema
Stefan Löfström Vendelsö BK Herr Finalspel Herrar Särspel om mästartiteln
Stefan Ohlsson Sollentuna BwK Herr Måndagen den 17 december 20:15
Stefan Rehnfeldt Turebergs IF (n) Herr Torsdagen den 3 januari 20:15
Stephan Svensson Aftonbladets IK Herr Onsdagen den 12 december 19:30
Susanne Karlsson Sollentuna BwK Dam Måndagen den 17 december 20:15
Susanne Olsson Hammarby IF BF Dam Lördagen den 5 januari 10:00
Susanne Olsson Hammarby IF BF Dam Finalspel Damer
Susanne Olsson Hammarby IF BF Dam Finalspel Damer Spelschema
Szczepan Drapsa Pin Club Herr Söndagen den 30 december 10:00
Thomas Englund Matteus-Pojkarna BK Herr Lördagen den 5 januari 10:00
Thomas Åhlén Sundbybergs IK Herr Torsdagen den 3 januari 20:15
Timmy Andreasson Sundbybergs IK Herr Onsdagen den 12 december 19:30
Timmy Andreasson Sundbybergs IK Herr Semifinal Herrar
Tobias Karlsson BK Ax Herr Måndagen den 17 december 20:15
Tobias Karlsson BK Ax Herr Semifinal Herrar
Tomas Lind BK Runan Herr Torsdagen den 3 januari 20:15
Tomas Lind BK Runan Herr Finalspel Herrar
Tomas Lind BK Runan Herr Finalspel Herrar Spelschema
Tommy Johannesson Aftonbladets IK Herr Onsdagen den 12 december 19:30
Tommy Wendel Stureby BK Herr Torsdagen den 3 januari 20:15
Tommy Wendel Stureby BK Herr Semifinal Herrar
Torbjörn Lindblad Sollentuna BwK Herr Måndagen den 17 december 20:15
Zoë Trender Teleopti IF Dam Lördagen den 5 januari 13:00
Zoë Trender Teleopti IF Dam Finalspel Damer
Zoë Trender Teleopti IF Dam Finalspel Damer Spelschema
Åke Hofvander Sollentuna BwK Herr Måndagen den 17 december 20:15