Stockholms Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Måndagen den 17 december 20:15

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till denna start just nu:

 

Anmälda lag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Anders Holm Sollentuna BwK Herr
  Stefan Ohlsson Sollentuna BwK Herr
  Åke Hofvander Sollentuna BwK Herr
2. Dennis Andersson Matteus-Pojkarna BK Herr
  Mikail Andersson Matteus-Pojkarna BK Herr
  Peter Sandberg BK Norden Herr
3. Anneli Dahlgren Sollentuna BwK Dam
  Annette Hofvander Sollentuna BwK Dam
  Susanne Karlsson Sollentuna BwK Dam
4. Håkan Hellsing BK Ax Herr
  Jörgen Plantin BK Taggen Herr
  Torbjörn Lindblad Sollentuna BwK Herr
5. Anders Lindblad Sollentuna BwK Herr
  Andreas Hybertsen Sollentuna BwK Herr
  Fredrik Lindman BK Runan Herr
6. Annika Grönvall BK Mistral Dam
  Kamilla Christensen Sundbybergs IK Dam
  Marie Lindberg BK Mistral Dam
7. Claes Wagelin Gauffin NBC Gullmarsplan BC Herr
  Per-Arne Stjärnström AIK Herr
  Tobias Karlsson BK Ax Herr
8. Fredrik Bäckström Hammarby IF BF Herr
  Marcus Billskär Hammarby IF BF Herr
  Peter Dannfeldt BK Amiki Herr
9. Christer Jansson Turebergs IF (n) Herr
  Fredrik Rodeblad Turebergs IF (n) Herr
  Peter Lidholm Turebergs BwK Herr
10. Göran Brusewitz SK Nova Herr
  Hans Sjöberg SK Nova Herr
  Jerry Mattisson SK Nova Herr
 

 

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
11. Anneli Dahlgren Sollentuna BwK Dam
12. Annette Hofvander Sollentuna BwK Dam
13. Annika Grönvall BK Mistral Dam
14. Kamilla Christensen Sundbybergs IK Dam
15. Marie Lindberg BK Mistral Dam
16. Susanne Karlsson Sollentuna BwK Dam
17. Anders Holm Sollentuna BwK Herr
18. Anders Lindblad Sollentuna BwK Herr
19. Andreas Hybertsen Sollentuna BwK Herr
20. Christer Jansson Turebergs IF (n) Herr
21. Claes Wagelin Gauffin NBC Gullmarsplan BC Herr
22. Dennis Andersson Matteus-Pojkarna BK Herr
23. Fredrik Bäckström Hammarby IF BF Herr
24. Fredrik Lindman BK Runan Herr
25. Fredrik Rodeblad Turebergs IF (n) Herr
26. Göran Brusewitz SK Nova Herr
27. Hans Sjöberg SK Nova Herr
28. Håkan Hellsing BK Ax Herr
29. Jerry Mattisson SK Nova Herr
30. Jörgen Plantin BK Taggen Herr
31. Marcus Billskär Hammarby IF BF Herr
32. Mikail Andersson Matteus-Pojkarna BK Herr
33. Per-Arne Stjärnström AIK Herr
34. Peter Dannfeldt BK Amiki Herr
35. Peter Lidholm Turebergs BwK Herr
36. Peter Sandberg BK Norden Herr
37. Stefan Ohlsson Sollentuna BwK Herr
38. Tobias Karlsson BK Ax Herr
39. Torbjörn Lindblad Sollentuna BwK Herr
40. Åke Hofvander Sollentuna BwK Herr